Dikkat çeken makale! Avrasya'da barışın anahtarı Türkiye

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye’nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde Rusya- Ukrayna krizine yönelik barış çabaları ve elde edilen diplomatik başarılar, dünya kamuoyunda yankılanmaya devam ediyor.
Keşmirli Orta Asya uzmanı K. N. Pandita’nın Hindistan merkezli uluslararası yayın kuruluşu Eurasian Times için kaleme aldığı bir makalede, Türkiye’nin stratejik konumuna dikkat çekti.
Türkiye’nin Asya ile Avrupa arasında önemli bir köprü olduğuna işaret eden K. N. Pandita, ülkenin Doğu ve Batı arasında, Karadeniz, Ege Denizi ve Akdeniz ile Yunanistan ile Suriye arasında önemli bir bağlantı olduğunu belirtti.
Pantida makalesinde, “Türkiye NATO üyesi, ayrıca Rusya ile iyi ilişkilere sahip. İki ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12332979/dikkat-ceken-makale-avrasyada-barisin-anahtari-turkiye

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12332979/dikkat-ceken-makale-avrasyada-barisin-anahtari-turkiye

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top