Dünya bu görüntüleri konuşuyor! ABD Kongre Binası baskınında gergin anlar…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin gazeteci olan kızı Alexandra Pelosi tarafından kaydedilen görüntülerde Başkan Nancy Peloci ile dönemin Senato Azınlık Lideri Chuck Schumer’in, güvenliğin sağlanması amacıyla bazı yetkililer ile yaptıkları konuşmalar da yer alıyor.

Görüntülerin başında isyancıların kongre binasındaki bir kapıyı kırarak içeri girmeye başladığı ve güvenlik güçlerinin yetersiz kaldığı belirtilirken, telefonda konuşan Başkan Nancy Pelosi’nin “Kongredeki oturumu sonlandırmak zorundayız yoksa isyancılar büyük bir zafer kazanacaklar.” sözlerini kullandığı görülüyor.

MAHSUR KALAN SENATÖRLER GAZ MASKESİ TAKTI

Kongre liderlerinin saldırı sebebiyle güvenli ve gizli bir odaya nakledilmesinin ardından odada bulunanların yaşadığı gerginlik açıkça belli ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/dunya-bu-goruntuleri-konusuyor-abd-kongre-binasi-baskininda-gergin-anlar-video-421226

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/dunya-bu-goruntuleri-konusuyor-abd-kongre-binasi-baskininda-gergin-anlar-video-421226

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top