Elon Musk parfüm işine girdi

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

SpaceX, Tesla ve Hyperloop projelerini yaratan ünlü iş insanı Elon Musk, bu kez parfüm işine girdi. Parfümün adını Burnt Hair (Yanmış Saç) olarak ilan eden Elon Musk, parfümü Doge coin ile de satın alınabileceğini yazdı.

3 gün önce Twitter’dan ürünün tanıtımını yapan Musk, bugün attığı twitte parfümün satışa çıktığı bir günlük sürede 10 bin adet sattığını yazdı. Musk’ın şirketi Boring Company’nin internet sitesinde tanıtımı yapılan Burnt Hair parfümüyle ilgili atılan twit 60 binin üzerinde yorum ve 90 binin üzerinde de beğeni aldı 108 milyondan fazla takipçisi olan Elon Musk, Twitter adresindeki meslek bilgisini ise parfüm satıcısı olarak belirtti.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/elon-musk-parfum-isine-girdi-haber-421000

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/elon-musk-parfum-isine-girdi-haber-421000

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top