İlerlemelerle Devam Eden İnci Davetiye!

Var olduğu yıl 1978 olan İnci Davetiye küçük bir işletme olarak kurulmuştur.  Kurucusu Hızır Aydın olmasının yanında İnci Davetiye, o dönemde matbaa olarak kartpostal üretimi ile başlamıştır. Kendi çalışma prensiplerine ve ilkelerine denk şekilde üretim yapan firma bu sebeple hep daha ilerleye gitmek ve daha düzenli hareket etmek amacı ile devamlılık sağlamaktadır.

Kartpostal üretiminin yanında üretimde gittiği yolları çok daha büyütmek isteyen firma üretim çeşitliliğine girerken imsakiye, takvim, bloknot, resimli ve renkli zarflar gibi daha birçok seçenek var etmiştir. Bunların yanına ek olarak davetiye üretimi de yapan İnci Davetiye¸ kendini bu alanda geliştirmiş ve 1984 yılında İnci Davetiye ismini almış ve markalaşmıştır.

Davetiyelerinizi Bulmanızı Sağlayan İnci Davetiye!

Herkesin davetiyeler ile ilgili farklı zevkleri olduğunu bilerek, buna uygun şekillerde seçimler yapan İnci Davetiye, özellikle düğün davetiyesi seçimlerinize karşı yüzlerce seçenek barındırmaktadır. Aradığınız her şekli çok rahat bir biçimde bulabilmenizin yanında firma, sizlere bu kısımda büyük avantajlar sağlamakta ve sektöründeki ışığını belli edecek şekilde yüksek kalite barındırmaktadır.

Kalitesine ek olarak satış fiyatlarında da sektörün sunduğundan daha makul fiyatlar veren, ek olarak da indirim ve kampanyalar sunan İnci Davetiye, gerçekten de müşteri memnuniyeti kısmına ne derece önem verdiğini net bir şekilde hissettirmektedir. Bu sebeple zaten, alanında en iyisi olanlardan da biridir.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top