İstanbul Profilo Servisi Tercih Etmeniz İçin Nedenler


Profilo marka tüm elektronik ev aletleriniz için gerçekten kaliteli ve hızlı bir teknik servis bulmak çoğu kullanıcı için zordur. Profilo gibi rüştünü yıllar önce ispatl etmiş ve tüketiciler tarafından güven ile tercih edilen bir markanın çizgisine paralel servis hizmeti vermek üzere başlamış olduğumuz bu yolda Özel Profilo Servis olarak siz değerli Profilo kullanıcılarına pratik çözümler uygulamayı yıllardan beri yapmaktayız. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetler aşağıdaki gibidir:

Uzman Kadromuz: Firma olarak son teknolojik gelişmelerin takip edilerek işimize uygulanabilirliğine ve profesyonelliğe çok ciddi anlamda önem verdiğimiz için her geçen gün kendisine artılar katan uzman kadromuz ile Profilo markalı tüm ürünleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi karşılamak adına faaliyet göstermekteyiz.

Aynı Gün Servis Hizmetimiz: Bu servis hizmetimiz sayesinde özellikle küçük ev aletleri için uygulanacak olan teknik işlemlerin yalnızca 1 gün içerisinde tamamlanmasını sağlayabilmekteyiz.

Hızlı Servis Hizmetimiz: Hızlı servis hizmetimizde aynı gün teknik sürecin tamamlanmasının mümkün olmadığı durumlarda zamanı verimli kullanarak sizlere en kısa zamanda işlemi tamamlayıp ürününüzü kısa süre içerisinde teslim etme başarısını göstermekteyiz.

Orijinal Yedek Parça: Son derece önemli olan konulardan biri de yedek parça değişimi yapmanın gerektiği durumlarda kesinlikle orijinal parçalar kullanmaktır. Firma ilkelerimiz ile doğru orantılı olarak orijinal yedek parça kullanarak ürün bütünlüğünü korumaktayız.

Müşteri Hizmetleri: 7 gün 24 saat durmaksızın çalışan çağrı merkezimiz sayesinde sormak istediğiniz ya da danışmak istediğiniz her konu için hizmetinizdeyiz.

Garantili Servisimiz: Firmamız tarafından yapılacak olan tüm işlemler 1 yıllık garanti paketini kapsamaktadır. Güvence, teknik süreç tamamlandıktan sonra da devam eder. Siz de hizmetlerimiz için en kısa yoldan bize ulaşabilir ya da Özel https://www.tservisler.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top