Kraliyet ailesinde krizler büyüyor! 'Yasak aşk' mı yaşanıyor?

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Kraliçe II. Margrethe’in geçtiğimiz günlerde tüm kraliyet ailesinin unvanlarını elinden almasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü.  Bu karar tüm dünyada şok etkisi yaratmış ve çok konuşulmuştu. Kraliyet ailesinin kaderini değiştiren bu kararın arkasında İspanya basının iddiasına göre başka bir olay var. Danimarka Kraliçesi  II. Margrethe’in almış olduğu bu karara oğlu Prens Joachim tepki göstermişti. Alınan karar şu şekilde;  1 Ocak 2023’ten itibaren Prens Joachim’in soyundan gelenlerin unvanlarını sadece Monpezat “kont” ve “kontesi” olarak kullanmalarına karar verdiği ve bu soydan gelenlerin şimdiye kadar sahip olduğu “prens” ve “prenses” unvanları artık sona erdiği şeklindeydi.

Prens Joachim, annesinin kararına tepki göstererek “Çocuklarıma bu şekilde davranıldığını görmek hiç ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/kraliyet-ailesinde-krizler-buyuyor-yasak-ask-mi-yasaniyor-haber-420303

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/kraliyet-ailesinde-krizler-buyuyor-yasak-ask-mi-yasaniyor-haber-420303

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top