Özel İstanbul Beko Servisleri


Beyaz eşya ve elektronik cihazlarda akla gelen ilk firmalar arasında yer alan Beko, faaliyete geçtiği yıldan bu yana, sürekli kendini yenileyip geliştirmeyi başarmış, bu sayede sektörün önemli markaları arasında yerini almıştır. Kazandığı başarılara, her geçen gün yenilerini ekleyen Beko, teknoloji ve modern tasarımları birleştiren konseptleriyle dikkat çekmektedir.

Alanında en başarılı ve en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan Beko markasına ait cihazlarınızda karşılaşabileceğiniz tüm sorunlar için, Beko Servis Avrupa Yakası hizmetimiz ile sizlerleyiz.

Özel Beko Servis Sarıyer alanında oldukça hızlı bir yükseliş sağlayan firmamız, en kaliteli ve profesyonel hizmetleri alabilmeniz için aralıksız olarak çalışmaktadır. Beko marka ürünlerinizle ilgili her türlü sorununuzu 7 gün, 24 saat 444 7 856 numaralı Çağrı Merkezimiz aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz. Hızla işleme alınacak olan taleplerinizin, konusunda uzman personelimizce değerlendirilerek, en kısa sürede çözümlenmesi sağlanacaktır.

İstanbul Beko Özel Servisimiz aracılığı ile alacağınız tüm teknik destek hizmetleri, profesyonel kadromuz tarafından sizlere sunulmakta, parça değişimi gerektiren durumlarda sektörde en çok kullanılan, en kaliteli ekipmanlarla ve özenle değişim sağlanmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm işçilik ve parça temini hizmetleri, 1 yıl garanti ile verilmektedir.

Özel Beko Servis İstanbul olarak amacımız; hızlı, güvenilir, kaliteli ve profesyonel hizmeti sizlerle buluşturarak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamaktır. İhtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşıp, taleplerinizi güvenle iletebilirsiniz.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top