Pakistan: Rusya'dan yakıt almaya hazırız

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

NDTV’nin haberine göre, yeni atanan Bakan Dar, ABD’ye yaptığı resmi ziyaret esnasında gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Washington’da kaldığı 4 gün boyunca uluslararası finans kuruluşlarının başkanları, ABD, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerin yetkilileriyle 58 görüşme yaptığını aktaran Dar, ülkesinin Hindistan’a sağlanan oranda Rusya’dan yakıt almaya hazır olduğunu belirtti.
Bakan Dar, Batı’nın, sellerin yol açtığı sorunlarla yüzleşen Pakistan’ın indirimli yakıtı ithal etmesini sorun etmeyeceğini kaydetti.
Rusya’dan buğday satın almayı da planlıyor
Ülke genelinde selden ağır şekilde etkilenen Pakistan, Ukrayna’daki savaş nedeniyle yaptırımların etkilediği Rusya’dan buğday satın almayı planlıyor.
Pakistan’ın Moskova Büyükelçisi Şefket ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12403440/pakistan-rusyadan-yakit-almaya-haziriz

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12403440/pakistan-rusyadan-yakit-almaya-haziriz

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top