Rusya askeri eğitim sahasına saldırı: 11 kişi öldü

Dikkat! bu haber “Gazete Duvar” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

DUVAR – Rusya Savunma Bakanlığı, Belgorod bölgesinde askeri eğitim sahasına yapılan “terör saldırısında” 11 kişinin öldüğünü duyurdu.

Anadolu Ajansı’nın aktardığına göre, Rusya Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, ülkenin Belgorod bölgesindeki askeri eğitim sahasında Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkelerinden birinin vatandaşı olan 2 kişinin ateşli silahlarla “terör saldırısı” gerçekleştirdiği belirtildi.

Saldırıda 11 kişinin öldüğü bilgisine yer verilen açıklamada, 15 kişinin de yaralandığı kaydedildi. Açıklamada, saldırıyı gerçekleştiren 2 kişinin de öldürüldüğü belirtildi. (HABER MERKEZİ)

Kaynak :
https://www.gazeteduvar.com.tr/rusya-askeri-egitim-sahasina-saldiri-11-kisi-oldu-haber-1585022

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top