Soğuk Havalarda Ellerinizi Isıtacak Candle Gloves Destekçi Arıyor

Kanada’nın Vancouver şehrinde bulunan Candle Apparel isimli bir şirket, telefon ile kontrol edilen ısıtmalı eldivenlerini tanıttı. Genelde ısıtmalı eldivenlerin kar sporu aktivitelerine uygun, kalın ve hantal bir görüntüye sahip olduğu bir pazarda, şehir hayatında da kullanılabilecek yeni bir ürün geliyor.

Candle Gloves isimli eldiven günlük yaşamda da kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Esneyebilen, nefes alabilen eldivenler, rüzgara ve suya dayanıklı olması için süt ipeği, suni kauçuk ve likradan üretilmiş.. Parmak uçlarında ise telefonun ekranını kullanabilmeniz için özel bir kumaş kullanılmış.

Eldiven aynı zamanda ısıtma özellliğine de sahip. Temel malzemenin içinde bulunan karbon fiber ısıtma tabakası ile sağlanan ısıtma, tak-çıkar özelliğine sahip lityum polimer bataryadan güç alıyor. Bu batarya eldivenin arka kısmında bulunuyor.

Eldiven kullanıcının ellerini 50 santigrat dereceye kadar ısıtma özelliğine sahip. Kullanıcı üç farklı ısıtma seviyesinden birini tercih edebiliyor. En yüksek derecede ısı verildiğinde, tek bir şarj ile 3 saat boyunca aralıksız ısıtma sağlanabiliyor. En düşük seviyede ise 6 saate kadar ısıtma sağlamak mümkün. 

Bu tür eldivenlerin kirlenmesi durumunda ne yapılacağı sorusu da akla gelebilir. Çıkarılabilir bataryaları sayesinde, güç kaynağını kestiğiniz eldiveni çamaşır makinesine atıp temizlemek mümkün. 

Bir çifti 160 dolardan satılması beklenen eldivenler için şu anda bir proje desteği bekleniyor. 

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bodrum escort
Back To Top