Viking Bıçak Kullanıcı Yorumları

Osmanlı döneminden bu yana bıçak üretimi ile öne çıkan bir merkez olan Yatağan’da üretilen viking bıçak, yerli malı ürünlerin kalitesini gösteriyor. Yalnızca el kullanılarak üretilen viking bıçak imalatında ustalar paslanmaz çelik kullanarak, ürüne keskinliğini veriyor. Uzun süre kullanılması, dayanıklı olması ve defalarca bilenebilmesi için sulaması iyi şekilde yapılıyor. Sap özelliği bakımından da ahşap yapıda olan viking bıçak, her insan tarafından rahatlıkla kavranarak, kullanabiliyor. Kesim, sıyırma ve yüzme esnasında çok az bir çaba gerektiren viking bıçak, doğrudan vikingbicak.com üzerinden gerekli sipariş bilgilerinin doldurulması ile satın alınabiliyor. Sipariş şeffaf bir kargo ve kapıda ödeme imkânıyla geliyor.

Vikingbicak.com üzerinde farklı seçenekler bulunuyor. Bunlar viking şef bıçağı, 1 takım viking 3’lü bıçak seti, 2 takım viking 3’lü bıçak seti ve bıçak standı şeklinde sunuluyor. Memnuniyet ve kullanımda kolaylık amacı ile 1’li takım masat; 2’li takım ise 6’lı meyve bıçağı seti, masat ve bıçak çantası seçeneklerine sahip.

Viking bıçak seti ürünlerinin bir parçası olarak 1’li ve 2’li paketler ücretsiz kargo sunarken, 2’li ürün %30 avantaja sahip. Bunlara ilave olarak bıçak standı ise bıçakları koymak üzere veriliyor. Zira gerek evlerde, gerekse kasaplar bıçakları güvenle saklamak, her zaman bir problem oluyor. Viking set ürünlerinden biri olan bıçak standı bıçaklarınızı sadece güvenli şekilde saklamakla kalmayıp; aynı zamanda dağınıklığı önlüyor.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Back To Top