Aliyev'den Bartın'daki facia için taziye mesajı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev mesajında, Bartın’daki maden ocağında meydana gelen patlamada çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği ve yaralandığı haberinin kendisini derinden sarstığını belirtti.
Türkiye’nin acısını paylaştıklarını ifade eden Aliyev, Erdoğan’a, hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına, kardeş Türk halkına, kendi ve Azerbaycan halkı adına taziye dileklerini iletti.
Aliyev, yaralılar için de şifa temennisinde bulundu.
BARTIN’DA MADEN PATLAMASI
Bartın’da Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürlüğü’ne bağlı maden ocağında dün akşam 18.15’te patlama meydana geldi. Şu ana kadar 28 madencinin cansız bedeni çıkartılırken, kalan 15 kişiye ekiplerin ulaşma çabası devam ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12384138/aliyevden-bartindaki-facia-icin-taziye-mesaji

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12384138/aliyevden-bartindaki-facia-icin-taziye-mesaji

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top