Almanya’da Türk kızı Selin tecavüze uğradı: 24 saat süren dehşet

Dikkat! bu haber “Korkusuz” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Almanya’da 23 yaşındaki Türk kızı Selin’in, 24 saat boyunca tutulduğu kulübede yaşadığı dehşete ilişkin detaylar ortaya çıktı. Bugün görülen mahkemede sanık Patrick N. isimli şahıs suçunu itiraf etti.

Almanya’nın Stuttgart kentinde 8 Nisan’da bir corona test merkezinden çıkan 23 yaşındaki Türk kızı Selin E. eve doğru gittiği sırada hayatının kabusunu yaşadı. Akşam 8 saatlerinde evine doğru ilerleyen Selin’e, Patrick N. isimli şahıs arkadan saldırdı. Onu ceketinden yakalayan Patrick N, bıçak zoruyla yaşadığı kulübeye götürdü.

Burada 24 saat boyunca tutulan ve defalarda tecavüze uğrayan 23 yaşındaki genç kız hayatının kabusunu yaşarken, dün Patrick N’nin duruşması vardı.

KORKUNÇ İFADELER

Selin E, duruşmaya katılmazken, başsavcının olayla ilgili yaptığı açıklamalar genç kızın yaşadığı kabusu gözler önüne serdi. Başsavcı, “İki eliyle boğazını sıktı ve öldürmekle tehdit etti.” Sonra onu aylardır yaşadığı bahçedeki barakaya sürükledi. Burada defalarca tecavüz etti.” dedi.

Selin E, ifadesinde sanığın uyuşturucu etkisinde olduğunu belirtirken, onunla iletişim kurmaya çalıştığını ancak başarılı olmadığını söyledi.

Patrick N, suçunu kabul etti. Dört yıldır hapiste bulunan Patrick N’nin tutukluluğu sürüyor.

Kaynak :
https://www.korkusuz.com.tr/almanyada-turk-kizi-selin-tecavuze-ugradi-24-saat-suren-dehset.html

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top