BM, İsrail katliamını böyle duyurdu: Batı Şeria’daki en ölümcül yıl…

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Siyonist İsrail’in katliamlarını kınamakla yetinen Birleşmiş Milletler’den, yine tanıdık açıklama geldi.
Birleşmiş Milletler İnsani İşler Koordinasyon Ofisi (OCHA) Filistin Koordinatörü Lucia Elmi, yaptığı yazılı açıklamada, “2022, Kudüs de dahil olmak üzere Batı Şeria’daki Filistinliler için aylık ortalamaya göre 2006’dan bu yana en ölümcül yıl oldu.” ifadelerini kullandı.
Açıklamada, “yıl başından bu yana Batı Şeria’da 26’sı çocuk en az 105 Filistinlinin, siyonist İsrail güçleri tarafından öldürüldüğü” kaydedildi.
EKİM AYINDA 6 FİLİSTİNLİ ÇOCUK ÖLDÜRÜLDÜAçıklamada, “Sadece ekim ayının başından bu yana, işgalci İsrail güçleri, Kudüs dahil olmak üzere Batı Şeria’daki arama ve gözaltı operasyonlarında ve karşılıklı ateş açılan çatışmalarda 6’sı çocuk 15 Filistinliyi öldürdü. Bunlar genellikle (Yahudi) işgalcilerin, Filistinlilere ve onların köylerine saldırmasından sonra gerçekleşti.” bilgisi paylaşıldı.
SİYONİST İSRAİL, ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12407973/bm-israil-katliamini-boyle-duyurdu-bati-seriadaki-en-olumcul-yil

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12407973/bm-israil-katliamini-boyle-duyurdu-bati-seriadaki-en-olumcul-yil

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top