Çeçen lider Ukrayna Devlet Başkanı Zelenskiy'i tehdit etti: "Enayi Zelenskiy"

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya’ya yakınlığı ile bilinen Çeçen lider Ramazan Kadirov, Telegram hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Rusya’nın Kiev ve diğer bölgelere yönelik geniş çaplı saldırılarının “misilleme” olduğunu söyleyen Kadirov, Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenskiy’i “enayi ve zayıf” olarak nitelendirdi.

“ENAYİ ZELENSKY”

Kırım Köprüsü’ne gerçekleştirilen saldırıyı hatırlatan Kadirov,  “Zelenskiy, Kiev ve diğer şehirlere yapılan saldırılardan şikayet ediyor. Enayi Zelenskiy, sen bu tür saldırılar yapıyorsun da biz yapamaz mıyız? Bunu neden düşünmedin?” dedi.

“ŞİKAYET ETMEYİ BIRAK”

Kadirov, Zelenskiy’i daha önceden uyardıklarını belirterek,  “Rusya’nın savaşa henüz tam olarak başlamadığı konusunda seni uyarmıştık, bu yüzden zayıf adamlar gibi şikayet etmeyi bırak” ifadelerini kullandı.

“ARKANA BAKMADAN KAÇ”

Kadirov ayrıca Zelenskiy’e seslenerek “Bu füzelerin daha güçlüsü gelmeden, arkana bakmadan kaç” dedi.

 

 

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/cecen-lider-ukrayna-devlet-baskani-zelenskiyi-tehdit-etti-enayi-zelenskiy-haber-420638

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/cecen-lider-ukrayna-devlet-baskani-zelenskiyi-tehdit-etti-enayi-zelenskiy-haber-420638

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top