Eve giren hırsıza köpek şoku: Kaçmak için çatıdan atladı, emekleyerek kaçtı

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Meksika’nın Coahuila eyaletinde yer alan Saltillo şehrinde soygun için bir eve giren hırsız, evde bulunan 2 köpekle karşılaşınca ne yapacağını şaşırdı. Köpekler tarafından kovalanan hırsız, kaçmak için evin çatısında atladı.

EMEKLEYEREK KAÇTI

Olay evdeki güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedilirken, görüntülerde, çatıdan atladıktan sonra yüzüstü yere düşen hırsızın bir süre kendine gelemediği ve emekleyerek kaçmaya çalıştığı görüldü. Hırsızın polis tarafından tutuklandığı bildirildi.

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/eve-giren-hirsiza-kopek-soku-kacmak-icin-catidan-atladi-emekleyerek-kacti-video-422041

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/eve-giren-hirsiza-kopek-soku-kacmak-icin-catidan-atladi-emekleyerek-kacti-video-422041

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top