Filistinli LGBTİ+ birey kafası kesilerek öldürüldü

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İsrail’deki LGBTİ+ grupları, Filistinli bir eşcinselin Batı Şeria’da kafası kesilerek öldürüldüğünü açıkladı.

Fotoğraf: Facebook

Filistin polisi de Batı Şeria’da, 25 yaşındaki bir adamın kafası kesilerek öldürülmesiyle ilgili bir şüphelinin tutuklandığını duyurdu. Neden öldürüldüğüne dair bir bilgi paylaşmadı.

BBC’nin haberine göre LGBTİ+ grupları Ahmet Ebu Marhiye’nin eşcinsel olduğu için ölüm tehditleri aldığını, iki yıldır İsrail’de yaşadığını ve Kanada’ya iltica başvurusu yaptığını açıkladı. Öldürülmesinden dolayı çok üzgün olduklarını ifade etti.

Genç adamın arkadaşları, İsrail basınına onun kaçırıldığını ve Filistin’de, Batı Şeria’nın güneyindeki El Halil kentinde öldürüldüğünü söyledi.

Ailesi, ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/filistinli-escinsel-kafasi-kesilerek-olduruldu/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/filistinli-escinsel-kafasi-kesilerek-olduruldu/

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top