Fransa, cesedi bavulda bulunan 12 yaşındaki Lola’yı konuşuyor

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Fransa, Cuma günü cesedi Paris’te yaşadığı apartmanın avlusunda bir bavulda bulunan 12 yaşındaki Lola’nın gizemli ölümünü konuşuyor. Akli dengesi yerinde olmadığı söylenen Cezayirli bir kadın tutuklandı.

Lola (solda), Dahbia B. (sağda)

Günü normal bir şekilde okulda geçiren Lola, öğleden sonra eve dönemeyince babası telaşlandı. Binada kapıcı olarak çalışan Lola’nın babası cesedi, plastik kaplamayla gizlenmiş bir bavulun içinde ezilmiş halde buldu.

Cesedin ayaklarından ‘0’ ve ‘1’ yazan post-it’ler çıktı

Elleri ve ayakları bağlı halde bulunan kızın otopsisinde boğularak öldüğü tespit edilmesine rağmen, boynunda bir kesik olduğu bildirildi. Lola’nın ……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/fransa-cesedi-bavulda-bulunan-12-yasindaki-lolayi-konusuyor/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/fransa-cesedi-bavulda-bulunan-12-yasindaki-lolayi-konusuyor/

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top