Gözünde 23 tane kontakt lens unutan hastanın videosu viral oldu

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

The Independent’ta yer alan habere göre göz doktoru Dr. Katerina Kurteeva’nın kontakt lensleri birbiri ardına çıkarırken çektiği video bir milyondan fazla izlenerek viral oldu.

Instagram paylaşımına göre, hasta 23 gün boyunca diğerlerini hiç çıkarmadan her gün yeni bir kontakt lens takmış.

Doktor, California Eye Associates’in sayfasında “Birinin geceleri kontakt lensleri çıkarmayı ‘unuttuğu’ ve her sabah yeni lens takmaya devam ettiği nadir bir durum. Kontakt lens destesini teslim etmem gerekiyor” diye yazdı.

Dr. Kurteeva, hastanın ağrı ve bulanık görme şikayetiyle gelmesinin ardından gördüklerine inanamadığını söyledi.

Insider’a yaptığı açıklamada Kurteeva, “Aklımdan neler olabileceğine dair ihtimaller geçti: kırık kontakt lens parçası, korneada çizik, enfeksiyon, kirpik veya makyaj kalıntısı. Ancak muayeneyi yaptıktan sonra emin olabilirdim. Hastadan aşağı bakmasını istediğimde, birbirine yapışmış ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/gozunde-23-tane-kontakt-lens-unutan-hastanin-videosu-viral-oldu-haber-421663

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/gozunde-23-tane-kontakt-lens-unutan-hastanin-videosu-viral-oldu-haber-421663

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top