İngiltere'nin yeni İçişleri Bakanı Grant Shapps oldu

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İngiltere İçişleri Bakanı Suella Braverman, kişisel e-postasından hükümetin gizlilik kurallarını ihlal eden resmi bir belge göndermesi nedeniyle Başbakan Liz Truss’a istifa mektubunu sundu. Başbakan Truss’a sunduğu istifa mektubunu sosyal medya hesabından paylaşan Braverman, hata yaptığını dile getirerek, “Sayın Başbakan, İçişleri Bakanı olarak, istifamı sunmayı seçmekten büyük bir pişmanlık duyuyorum. Bugün erken saatlerde, politika katılımının bir parçası olarak ve hükümetin göç politikasına destek toplamak amacıyla kişisel e-postamdan güvenilir bir parlamento meslektaşıma resmi bir belge gönderdim, bu teknik bir kural ihlali teşkil ediyor. Bildiğiniz gibi belge, göçmenlikle ilgili bakanlık tarafından yazılmış bir taslak yazıydı. Hatamı anladığım için yine de ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12407857/ingilterenin-yeni-icisleri-bakani-grant-shapps-oldu

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12407857/ingilterenin-yeni-icisleri-bakani-grant-shapps-oldu

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top