John Bolton'dan tehlikeli sözler: Nükleer silah kullanırsa, ABD Putin'e suikast düzenleyebilir

Dikkat! bu haber “İnternet Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Eski ABD Başkanı Donald Trump döneminde Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı olarak görev yapan John Bolton, İngiltere merkezli LBC radyosundan Andrew Marr’ın sorularını yanıtladı.

Suikast iması

Bolton, “ABD’nin Putin gibi bir dünya liderini ortadan kaldırabilecek kapasiteye sahip olup olmadığı” sorusuna, “O’nu ele geçiremeyeceğimiz düşüncesine katılmıyorum. Bence O da bunun farkında. İran’da Kasım Süleymani’ye, birinin ABD için bir tehdit olduğuna karar verdiğimizde ne olduğunu sorabilirsiniz” dedi.

Bolton, Rus lidere illa bir gün hesap sorulacağını ve Putin’in bunu anlaması gerektiğini söyledi.

Kaynak :
https://www.internethaber.com/john-boltondan-tehlikeli-sozler-nukleer-silah-kullanirsa-abd-putine-suikast-duzenleyebilir-2274193h.htm

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top