Kilometrelerce uzaktan gelen sevgilisini katletti! Ardından cansız bedeniyle…

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

23 yaşındaki Jack Sepple, Kasım 2021’de İngiliz turist vizesiyle kendisini ziyaret etmek için Kanada’dan İngiltere’ye seyahat eden 19 yaşındaki sevgilisi Ashley Wadsworth’u 1 Şubat’ta Chelmsford, Tennyson Road’daki tek yatak odalı dairelerinde öldürdü. Genç kadın, 90’dan fazla bıçak darbesi almış ve boğulmuş olduğu ortaya çıktı.

Polis, Wadsworth’ün aynı gün iki arkadaşına kendisine yardım edecek birilerine ihtiyacı olduğunu ve Sepple’dan ayrılmak istediğini söylediğini açıkladı. Çiftin uzak mesafeden sürdürdükleri ilişkileri boyunca Sepple’ın defalarca başka kadınlarla ilişki yaşayarak genç kızı aldattığı öğrenildi.

Cinayet, polisin aldığı ihbar üzerine olay yerine ulaşması sonucu ortaya çıktı. 90 dan fazla sayıda korkunç bıçak darbeleriyle yaralanmış olarak bulunan genç kadın ne yazık ki olay yerinde hayatını kaybetti. Sepple ise, 23 yıl altı ay hapis cezasına çarptırıldı.

Mahkeme, Sepple’ın Wadsworth’u öldürdükten sonra genç kızın cansız bedeniyle birlikte odanın içinde kendini video kaydına aldığını ve videoda genç kadının kız kardeşine seslendiği bir dosyaya eriştiklerini açıkladı. Ancak, videoyu ona göndermeyi planladığına dair henüz bir kanıt bulunmadı.

 

Kaynak :
https://www.tv100.com/kilometrelerce-uzaktan-gelen-sevgilisini-katletti-ardindan-cansiz-bedeniyle-haber-631640

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top