Kırgızistan ve Kazakistan’dan Türkiye’ye taziye mesajları

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Bartın’ın Amasra ilçesindeki kömür madeninde meydana gelen patlamada hayatını kaybedenler için Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taziye mesajları gelmeye devam ediyor. Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov mesajında, Bartın’daki kömür madeninde 14 Ekim’de meydana gelen patlamada çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği haberi büyük bir üzüntüyle karşıladığını belirtti.
Cumhurbaşkanı Caparov mesajında, “Kırgız halkı ve şahsım adına hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Acınızı paylaşıyorum.” ifadesine yer verdi.
Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev, mesajında halkı ve şahsı adına Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve hayatını kaybedenlerin aile yakınlarına başsağlığı, tüm yaralılara acil şifalar dileyerek, “Kazakistan halkı ve şahsım adına size ve yakınlarını kaybeden ailelere taziyelerimi iletiyor ve bu acı kaybınızı paylaşıyorum. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.” dedi….

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12387133/kirgizistan-ve-kazakistandan-turkiyeye-taziye-mesajlari

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12387133/kirgizistan-ve-kazakistandan-turkiyeye-taziye-mesajlari

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top