Korkunç görüntü! Kırım Köprüsü’nde patlama: Alevler metrelerce yükseldi, yol yıkıldı

Dikkat! bu haber “Türk Ulak” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

RusyaUkrayna savaşının devam ettiği sıcak bölgelerden gelen bir görüntü şoke etti. Kırım‘daki Kerç Köprüsü’nde yaşanan olayda, sabah saatlerinde patlama meydana geldiği aktarıldı. Rus haber ajansı, köprü üzerindeki bir yakıt tankerinde patlama olduğunu bildirdi. Ukrayna tarafından gelen bilgilere göre köprünün, ordu tarafından vurulduğu bildirildi. İşte son gelişmeler…

TAKİP ET

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş aylardır devam ederken bu sabah yeni ve korkunç bir gelişme yaşandı. Stratejik öneme de sahip olan Kırım’daki Kerç Köprüsü’nde şiddetli bir patlama meydana geldi.

Alevlerin metrelerce yükseldiği olaya ilişkin Rus medyası, petrol yüklü bir trendeki tankerlerde patlama olduğunu aktardı.

Rus haber ajansı RIA, petrol yüklü bir tankerim köprü üzerinde patladığını duyururken Ukrayna medyası ise bir patlamanın meydana geldiğini bildirdi. Rus medyası ayrıca, köprüde hasar olmadığını da öne sürdü.

‘UKRAYNA ORDUSU VURDU’ İDDİASI

Öte yandan henüz resmi bir açıklama gelmese de sosyal medyada yer alan bilgilere ve görüntülere göre Ukrayna ordusunun, köprü üzerindeki demir yolunu ve bir bölümünü vurduğu öne sürüldü. Ulaşılan görüntülere göre, köprüde ciddi hasar meydana geldiği görüldü.

Kaynak :
https://turkulak.com.tr/korkunc-goruntu-kirim-koprusunde-patlama-alevler-metrelerce-yukseldi-yol-yikildi/

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top