Londra'da şüpheli paket paniği

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İngiltere’nin başkenti Londra’da Başbakanlık Konutu’nu bulunduğu Downing Street’te şüpheli bir paketin bulunduğu açıklandı. 
Açıklama yapan Londra polisi, “18 Ekim’de yerel saatle  11:42’de (TSİ 13:42) Whitehall’daki şüpheli bir paket bildirimi için arandık. Yetkililer şu anda olay yerinde. Önlem olarak bölgede bir kordon oluşturuldu. Paket uzmanlar tarafından değerlendirilecek” ifadelerine yer verdi. 
DOWNING CADDESİ TRAFİĞE KAPATILDI Diğer yandan, İngiliz polisi, Londra’nın hükümet bölgesinin merkezinde yer alan Başbakan Liz Truss’un ofisinin ve konutunun bulunduğu Downing Caddesi ve yakınındaki Whitehall yolunun trafiğe kapatıldığını açıkladı.
YÜZLERCE KİŞİ TOPLANDIDowning Caddesi’nin arkasındaki Horse Guards Parade’de ise yüzlerce kişinin toplandığını belirtildi.
Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda da söz konusu bölgelerdeki insanların tahliyesine ilişkin gönderiler paylaşıldı. …

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12400029/londrada-supheli-paket-panigi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12400029/londrada-supheli-paket-panigi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top