Meksika’da feci saldırı: 12 ölü, 3 yaralı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Saldırı ve baskınların sıkça görüldüğü Meksika’da ülke yeni bir saldırı ile sarsıldı.
Meksika’nın Guanajuato eyaletinde yer alan Irapuato şehrinde bir bara düzenlenen silahlı saldırıda 12 kişin öldü 3 kişi yaralandı.
Olayanın görgü tanıkları, bir grup maskelinin bara gelerek otomatik silahlarla içeridekilere ateş açtığını söyledi. Bazı müşteriler saldırı anında barın arka kapısından kaçarak kurtulmayı başarırken, yaralıların cesetlerin arasına gizlenerek hayatta kaldıkları aktarıldı.
KARTELLER ARASI HESAPLAŞMA OLABİLİRGuanajuato Eyalet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada, saldırıyla ilgili soruşturmanın başlatıldığı ve olay yerinde incelemelerin yapıldığını aktarıldı. Saldırganların henüz yakalanamadığı belirtilirken, saldırının karteller arası hesaplaşma olduğu düşünülüyor.
GEÇEN AY 10 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİSon olarak 27 Eylül’de eyaletteki Celaya şehrinde Santa Rosa de Lima Karteli tarafından bir bilardo salonuna düzenlenen silahlı saldırıda 10 kişi ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12390266/meksikada-feci-saldiri-12-olu-3-yarali

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12390266/meksikada-feci-saldiri-12-olu-3-yarali

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top