Piar İletişim, ‘Esnek İzin Modeli’ne Geçti

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarına iletişim danışmanlığı hizmeti veren Piar İletişim, pandemi nedeniyle çalışma ve iş yapış modellerinin köklü değişime uğradığı bu dönemde, ‘Uzaktan Çalışma Modeli’nin ardından ‘Esnek İzin Modeli’ uygulamasını sektöre kazandırdı.

Tüm ekip arkadaşlarına evden veya dilediği herhangi bir yerden çalışma fırsatı tanıyan Piar İletişim, şimdi de ‘Esnek İzin Modeli’ uygulamasına geçti. Bu kararla birlikte ajans çalışanları, ihtiyaç duydukları her zaman izin kullanabilecekler.

Piar İletişim Ajans Başkanı Selin Oran, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, son yıllarda haftada birkaç gün şeklinde uyguladıkları ‘Uzaktan Çalışma Modeli’ni pandemiyle birlikte kalıcı hale getirdiklerini, bu yenilikçi yaklaşımı sektörde bir ilk olan ‘Esnek İzin Modeli’ uygulamasıyla devam ettirdiklerini söyledi.

Oran, “Çalışanlarımız bizim en kıymetli varlığımız. Onlar için en güzel ve en verimli çalışma iklimini oluşturmaya çalışıyoruz. Bunun için de her gün kendimizi geliştiriyor, onların sesine kulak veriyoruz. Ekip arkadaşlarımızın da görüşlerini dinleyerek aldığımız karar doğrultusunda, sektörümüzde bir ilki daha gerçekleştirerek Esnek İzin Modelini hayata geçirdik. Yeni normalde her sektör gibi PR şirketleri de değişmek, dönüşmek zorunda kalacak. Bu dönemde bunu başaran, bu hıza ayak uyduran herkes kazanacak” diye konuştu.  

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top