Resimli Pastalar

Pastalar önemli ve özel günlerde yapılan kutlama, etkinlik faaliyetlerinde ağzı tatlandıran en önemli tatlılardır. Kişiselleştirilerek ya da yapılan kutlamaya özel tasarlanarak hazırlanan pastalar ile kutlanan önemli gün için daha özenli bir hazırlık yapılabiliyor. Bu sayede bu önemli günde daha kalıcı bir anı bırakmak mümkün oluyor.

Resimli Pasta Nasıl Yapılır?

Resimli pastalar daha özel görünümüyle günümüzde çok tercih ediliyor. Bu pastaların yapılması ise farklı aşamalar bulunuyor. İlk olarak her pasta da olduğu gibi bir pasta tabanı yapılıyor. Pasta tabanı normal bir kek hamuru ile yapılıyor. Daha sonra kek ikiye ayrılarak pasta içine koyulacak malzemelerle dolduruluyor.

Bu işlemde zevke göre karışık, şeftali aromalı meyve suyu ya da süt dökülebilir. Daha sonra içerisine kremşanti koyulabilir ve meyvelerle zenginleştirme yapılabilir. Pastanın üzerine resim yapma işleminden önce pastanın yüzeyi şeker hamuru ile kaplanıyor.

Resim yapmak için şeker hamurunun beyaz tercih edilmesi daha uygun oluyor. Şeker hamurunun üzerine de soğutulmuş jöle sürülerek resim yapılmaya hazır hale getirilir. Resim ise özel yazıcılar ile yapılıyor. Bu yazıcılarda kağıt yerine ince gofret ya da şeker hamuru, mürekkep yerine de gıda boyası kullanılıyor. Resim üzerine jöle sürülerek resim daha parlak hale getirilebilir.

Resimli Pasta Fiyatları

Resimli pastalar gelişen teknolojiyle yeni cihazlar sayesinde daha kolay üretiliyor. Firmanın resimli pasta ürünleri site üzerinden incelenebiliyor. Site üzerinden birçok pasta çeşidinin fiyatları incelenerek size en uygun olanı seçme imkanı sunuyor.

Resimli Pasta Zararlı mı?

Resimli pastalar normal bir pastadan çok farklı değildir. Üzerine yapılan resim ile diğer pastalardan ayrılmaktadır. Bu noktada gerek pastanın yapımı gerekse pasta üzerindeki resmin yapımında kullanılan malzemelerin doğal ve sağlıklı olması pastanın sağlıklı olmasını sağlar. Firma pasta ve pasta üzerindeki resmin yapımında tüm sağlık koşullarına uygun ürünleri tercih ederek en sağlıklı ürünleri sunuyor.

Daha fazla bilgi almak için: https://www.pastamburada.com/resimli-pastalar-c6au ziyaret edin.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top