Yunanistan Sağlık Bakanı’nın babası mahkemede Nazi selamı verdi!

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Yunanistan’da görülen Neo-Nazi Altın Şafak suç örgütüne yönelik davanın avukatı Kostas Pleuris’in Nazi selamı vermesi üzerine ülke karıştı. Çocuğu Naziler tarafından katledilen bir annenin de salonda olması işleri daha kötü hale getirirken avukat Pleuris’in aynı zamanda Sağlık Bakanı Thanos Pleuris’in de babası olması ipleri iyice gerdi. 

Konuya ilişkin tepkilerin ardından açıklama yapan Sağlık Bakanı Pleuris, babasının ideolojisini gizlemediğine dikkati çekti.

“BABAM İDEOLOJİSİNİ ASLA SAKLAMADI”

Ülkede eleştiri oklarının hedefi olan Pleuris, yayınladığı açıklamada özür dileyerek şu ifadeleri kullandı:

Babam, demokrasi izin verdiği sürece ideolojisini asla saklamadı. Ancak verdiği selam iki nedenden dolayı daha çok eleştirmemizi sağlıyor. Birincisi bunun bir mahkeme salonunda yapılmış ikincisi de çocuğu ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/yunanistan-saglik-bakaninin-babasi-mahkemede-nazi-selami-verdi-haber-420769

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/yunanistan-saglik-bakaninin-babasi-mahkemede-nazi-selami-verdi-haber-420769

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top