ABD Türkiye'yi tehdit etti! Skandal paylaşım

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerginliğin tavan yaptığı dönemde ABD uçak gemisi ‘George H. W. Bush’ Girit Adası’na yanaştı. ABD’nin Atina Büyükelçiliği ise uçak gemisinin fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak “Birlikte güzel giden iki şey: Yunan doğası ve Amerikan gücü.” ifadelerini kullanarak üstü kapalı olarak Türkiye’yi tehdit etti.
Amerika Birleşik Devletleri, Adriyatik denizindeki tatbikatından sonra en büyük gemisini Yunanistan’ın Girit adasına demirledi. Yunanistan medyası bu olayı, Türk-Yunan ilişkileri gerginken yaşanmasından ötürü Amerika’nın kendilerine destek vermesi şeklinde yorumladı.
ABD’DEN SKANDAL PAYLAŞIM
Sondönemde Türkiye’ye karşı müttefiklik ruhuna aykırı adımlar atan ABD son olarak Atina ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12338361/abd-turkiyeyi-tehdit-etti-skandal-paylasim

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12338361/abd-turkiyeyi-tehdit-etti-skandal-paylasim

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top