ABD’de bir kişi daha polis şiddetine maruz kaldı: Aracında hamburger yiyen genç, polis tarafından vuruldu

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Gün geçmiyorki ABD’de polis şiddeti yaşanmasın. ABD yine polis şiddeti ile gündeme gelerek dünya basınında çok konuşuldu.

ABD’de Teksas’ın San Antonio kentinde polis memuru James Brennand, 17 yaşındaki Erik Cantu’yu bir fast food restoranının otoparkında yemek yediği sırada aracındayken vurdu.

POLİS, DEFALARCA ATEŞ EDEREK GENCİ VURDU

Polis kamerasına yansıyan o anlarda; 17 yaşındaki gencin aracında yemek yerken polis Brennand’ın kapıyı açtığı, o sırada elinde hamburger olan Cantu’nun panik olduğu ve aracını hareket ettirmeye çalıştığı görülüyor. Bunun üzerine polis genci ateş ederek defalarca vuruyor.

Yetkili Alyssa Campos yaptığı ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/abdde-bir-kisi-daha-polis-siddetine-maruz-kaldi-aracinda-hamburger-yiyen-genc-polis-tarafindan-vuruldu-haber-420363

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/abdde-bir-kisi-daha-polis-siddetine-maruz-kaldi-aracinda-hamburger-yiyen-genc-polis-tarafindan-vuruldu-haber-420363

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top