ABD’de silahlı saldırı: Beş ölü

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde yürüyüş parkurunda ateş açan saldırgan, aralarında bir polis memurunun da bulunduğu beş kişiyi öldürdü.

AA’nın haberine göre polis yetkilileri, saldırganın saatlerce kaçtıktan sonra bir evde sıkıştırılıp yakalandığını bildirdi.

‘Beyaz genç erkek’ olarak tanımlanan şüpheli, gözaltına alındı. Polis, arama esnasında bölgedekileri evlerinde kalmaları konusunda uyardı.

Aralarında bir polis memurunun da bulunduğu iki kişi hastaneye kaldırıldı.

Eyalet Valisi Roy Cooper, “Bu gece terör kapımıza kadar geldi. Her topluluğun kabusu Raleigh’e geldi. Bu, işlenen anlamsız, korkunç ve çileden çıkaran bir şiddet eylemidir” dedi.

……

Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/abdde-silahli-saldiri-bes-olu/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/abdde-silahli-saldiri-bes-olu/

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top