ABD'den sonra bir ülke daha Yunanistan'ı silahlandırma kararı aldı!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Yunanistan’ın ABD’nin desteğiyle hukuka aykırı bir şekilde adaları silahlandırması Ege’de tansiyonu artırdı. Yunanistan provokatif adımlarına rağmen Türkiye sağduyulu bir yaklaşım sergilerken, bölgeden sıcak haberler gelmeye devam ediyor.
ABD’nin ardından Almanya da Yunanistan’ı silahlandırma kararı aldı. Alman zırhlıları, Dedeağaç’a doğru yola çıktı.
“ALMANLAR HAFİF ZIRHLI TANKLAR GÖNDERİYOR”
A Haber muhabiri İlhan Tahsin, konuyla ilgili A Haber canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Dedeağaç’ın giderek Güneydoğu Avrupa’nın ve Balkanların askeri üssü olmaya doğru ilerlediğini belirten İlhan Tahsin, “ABD, Yunanistan’ı tamamen Adaları silahlandırma konusunda yönlendirdi. Ve bunlar Aksungur tarafından görüntülendi. Şimdi de Almanlar hafif paletli zırhlı tanklar gönderiyor.” ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12338366/abdden-sonra-bir-ulke-daha-yunanistani-silahlandirma-karari-aldi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12338366/abdden-sonra-bir-ulke-daha-yunanistani-silahlandirma-karari-aldi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top