Ağrısız Ve Mutlu Sonuçlanan İmplant Tedavisi

Ağız sağlığı doğumdan kısa bir süre sonra başlar ve hayatın geri kalanı boyunca devam etmektedir. Diş ve ağız sağlığı dişleri, diş etlerini ve ağızla ilgili tüm konuları kapsar. Sağlıklı ağız ve dişler enfeksiyon oluşumunu engeller ve diş ya da diş etleri ile ilgili diğer sorunların olmaması için düzenli kontrol ve bakım oldukça önemlidir. Günde en az iki defa dişleri fırçalamak ve altı ayda bir diş hekimine muayene olmak oldukça önemlidir. Diş sağlığı konusunda en çok endişe duyulan konu diş hekimi olmaktadır. Ulusoy diş hastanesi bünyesinde ye alan diş hekimleri alanında uzman olmakta ve hastalarına güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

kartal diş hastanesi

Ulusoy diş hastanesi 2017 yılında diş hekimi Meryem Ulusoy tarafından kurulmuştur. Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren etik değerlerden taviz vermeyen hizmet anlayışını benimseyerek toplumda ağız ve diş sağlığı ile ilgili hizmetleri ulaşılabilir kılmayı hedeflemiştir. Kartal diş hastanesi alanında hastalarına gösterdikleri hassasiyet ve hoş görü sayesinde adını ilk sıralarda duyurmaya devam etmektedir.

 Oluşan diş sorunları oldukça önemli olmakta ve tedavisinin ihmal edilmesi halinde daha büyük sorunlara yol açma ihtimali vardır. Kartal diş hastanesi bünyesinde Ulusoy diş sağlığı alanında çalışan diş hekimleri hastaların şikayetlerini gidermek amacı ile çözüm odaklı hizmet vermektedir. Diş tedavisinde kullanılan tüm ekipmanlar ve malzemeler en son kalite olmakla birlikte Kartal diş hastanesi olarak tüm diş tedavilerinde olumlu sonuçlar elde etmiştir.

İmplant Tedavisi

 Belli bir sebepten dolayı dişlerin kaybedilmesi durumunda kişilere gerçek dişlerinin fonksiyonunu yerine getirmek için, estetiği geri kazandırmak amacı ile çene kemiği içinde uygun olan yerlere yerleştirilen titanyum vidalara implant denir. İmplant tedavisi oldukça zor ve ağrılı gibi görünse de kesin sonuçlar almak için oldukça faydalı bir uygulama olmaktadır. İmplantlar ağız içinde tespit edilen yerlere uygun cerrahi yöntemleri ile yerleştirilir. Yerleştirilen implantlar kaybedilen dişlerin kökleri görevini görmeye yaramaktadır.

İmplantların üzerine sabit metal zirkonyum ya da hareketli protezler yapılarak tedavi tamamlanmaktadır. İmplant tedavisi sırasında kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ve güçlü olması önemlidir. Kartal diş hastanesi bünyesinde yapılan implantlar sayesinde mutlu sonuçlar elde edilmektedir.

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top