Baba oğul şoka girdi: Balı için attıkları oltaya bakın ne takıldı

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Balık tutmaya giden baba ve oğulun oltalarına balina takıldı. Balık avlayacaklardı balina avladılar. Kambur balina teknelerine kadar geldi baba oğul ne yapacağını şaşırdı. O görüntüler sosyal medyada viral oldu.
ABD’de çarşamba günü balık tutmaya çıkan baba oğul, hayatlarının şokunu yaşadı. Zach Piller ve babası Doug Piller’ın teknesine neredeyse kambur balina çıkacaktı. Oğul Piller o anları kaydetmeyi başardı.
İkili, levrek ve tonbalığı tutmak için tekneleriyle New Jersey açıklarındaydı. Zach Piller, birkaç köpekbalığı ve yunus görmesinin ardından avı kameraya almaya karar verdi.
Sosyal medyada paylaşılan videoda deniz yüzeyinde önce küçük balıkların zıpladığı, peşlerinden dev bir kambur balinanın fırladığı görülüyor. Heyecanlanan Zach Piller “Bunu videoya aldım” diyor.
Tekneye çıkmaya çok yaklaşan balina, su sıçratarak denize tekrar girip derinliklerde kayboluyor. Zach ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12401305/baba-ogul-soka-girdi-bali-icin-attiklari-oltaya-bakin-ne-takildi

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12401305/baba-ogul-soka-girdi-bali-icin-attiklari-oltaya-bakin-ne-takildi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top