Biden’dan benzin fiyatlarıyla ilgili açıklama

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

ABD Başkanı Joe Biden, 8 Kasım’daki ara seçimler öncesi batı eyaletlerine yaptığı ziyaretlerin California durağında altyapı paketi konusunda açıklamalarda bulundu.
Los Angeles’ta metro hattına yapılan yeni eklemeleri inceleyen ve burada açıklamalarda bulunan Biden, bu hattın toplu taşımayı geliştireceğini ve hava kirliliğinin azaltılmasına yardımcı olacağını dile getirdi.
YENİ DUYURULARIM OLACAK”ABD Başkanı Joe Biden, kongreden geçirdikleri altyapı paketi sayesinde ülke ekonomisinde düzelme yönünde ilerleme kaydedildiğini belirterek, “Gelecek hafta benzin fiyatlarının düşürülmesine yönelik yeni duyurularım olacak. Benzin fiyatları çok yüksek, çalışmaya devam etmeliyiz.” açıklamalarında bulundu.
Yaklaşan yerel seçimler öncesi ABD Başkanı Joe Biden, bu hafta Colorado, California ve Oregon eyaletlerini ziyaret ederek, burada çeşitli konuşmalar yapıyor.
Söz konusu programlar doğrudan bir “seçim kampanyası” olarak açıklanmasa da ABD Başkanı Joe Biden gittiği yerlerde Demokrat ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12375898/bidendan-benzin-fiyatlariyla-ilgili-aciklama

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12375898/bidendan-benzin-fiyatlariyla-ilgili-aciklama

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top