Ahmed Manasra 8 yıldır zindanlarda

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Siyonist işgalcilerin saldırısına uğrayan Ahmed Manasra’ya verilen 9 buçuk yıl hapis cezası Siyonistlerin keyfi hukuk anlayışını bir kez daha gözler önüne sermişti. Çocuk yaşında esir edilen ve soruşturma esnasında kendisine hem bedensel hem de psikolojik yönden işkence edilmesi sebebiyle ruhsal ve bedensel sağlığı bozulan Ahmed Manasra’nın esaret hayatı sekizinci yıla girdi. Kuzeniyle birlikte Siyonistlerin saldırısına uğrayan ve saldırıdan yaralı bir şekilde kurtulan 15 yaşındaki Ahmed Manasra’ya 9 buçuk yıl hapis cezası verilmişti. Haksız bir şekilde Siyonist zindanlara atılan Ahmed’e ilk olarak 12 yıl hapis cezası verilmiş olması ve son kararla birlikte cezanın 9 buçuk yıla indirilmesi ise İsrail medyasında bir lütuf örneği olarak servis edilmişti.
NELER YAŞANMIŞTI?Ahmed Manasra ve kuzeni Hasan Manasra bıçaklı eylem yapacağı iddiasıyla 2015 yılında Siyonist ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12375108/ahmed-manasra-8-yildir-zindanlarda

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12375108/ahmed-manasra-8-yildir-zindanlarda

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top