CNN muhabirleri Tayland’daki kreş saldırısının görüntüleri için özür diledi

Dikkat! bu haber “Diken” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Amerikan medya kuruluşu CNN’in muhabirleri, 6 Ekim’de Tayland’da 23’ü çocuk 38 kişinin hayatını kaybettiği anaokulu saldırısıyla ilgili yayımladıkları görüntüler için özür diledi.

Tayland’ın kuzeydoğusunda yer alan Nong Bua Lamphu bölgesindeki çocuk bakım merkezine 6 Ekim Perşembe günü düzenlenen silahlı saldırıda 23’ü çocuk 38 kişi hayatını kaybetmişti.

BBC’nin haberine göre CNN çalışanları, yasak olmasına karşın 8 Ekim Cumartesi günü binaya girerek yayın yaptıkları için para cezasına çarptırıldı.

Olay yerine izinsiz girmek ve kayda almakla suçlan iki CNN muhabirine, 5 bin baht (133 dolar) para cezası kesildi.Devamını okumak için: https://www.diken.com.tr/cnn-muhabirleri-taylanddaki-anaokulu-saldirisinin-goruntuleri-icin-ozur-diledi/

Kaynak :
https://www.diken.com.tr/cnn-muhabirleri-taylanddaki-anaokulu-saldirisinin-goruntuleri-icin-ozur-diledi/

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top