Polonya'dan Belarus'ta bulunan vatandaşlarına uyarı

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısının ardından son olarak Kerç Köprüsü’nün bombalanması ve bugün Rusya’nın Kiev’e saldırısının ardından gerginlik artarken, Rusya ile askeri iş birliği yapacağını açıklayan Belarus’a Polonya’dan tepki geldi.
Hükümet, web sitesinde yayınlanan açıklamada, “Belarus Cumhuriyeti topraklarında kalan Polonya vatandaşlarının topraklarını mevcut ticari ve özel araçlarla terk etmelerini tavsiye ediyoruz” dedi.
Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko, bugün, Rusya ile ortak bir bölgesel askeri birlik oluşturulması konusunda anlaşma sağladıklarını bildirmişti…

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12350593/polonyadan-belarusta-bulunan-vatandaslarina-uyari

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12350593/polonyadan-belarusta-bulunan-vatandaslarina-uyari

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top