Dünya diken üstünde: Putin'in 'şehir katili' NATO sınırında!

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in tüm dünyaya korku salan nükleer denizaltısı Belgorod, Kuzey Kutbu’na yakın bir noktada bulunan Severodvinsk’teki bir limanda görüntülendi. Kıyamet drone’larını taşıyan denizaltının NATO sınırına son derece yakın olan limanda ortaya çıkması Batı’ya uyarı olarak görülüyor.
UKRAYNA SAVAŞINDA KULLANILACAĞINDAN ENDİŞE EDİLİYORDenizaltının Rusya’nın Kola yarımadasının bulunduğu Barents denizinde gizli bir operasyonun ardından bir süreliğine geri döndüğüne inanılıyor. K-329 Belgorod’un radyoaktif tsunamileri tetikleyebileceği ve su altı dronu Poseidon ile düşman kıyılarını yok edebileceği ifade ediliyor. Nükleer torpidolar taşıyan denizaltının Ukrayna savaşında kullanılacağından endişe ediliyor. Denizaltı, tüm bu özellikleriyle ‘şehir katili’ olarak adlandırılıyor.
SAVAŞIN GİDİŞATINI TAMAMEN DEĞİŞTİREBİLİRRus donanması, sır gibi saklanan denizaltının konumlarını gizlemek için her şeyi yaparken, dönem dönem denizaltıyı ortaya çıkararak da güç gösterisi ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12406302/dunya-diken-ustunde-putinin-sehir-katili-nato-sinirinda

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12406302/dunya-diken-ustunde-putinin-sehir-katili-nato-sinirinda

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top