Fanatik Yahudiler'den skandal hareket! Kur'an-ı Kerim'leri parçalayarak çöpe attılar

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

El Halil kentindeki Vakıflar Müdürü Nidal Caberi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, fanatik Yahudi yerleşimcilerin, Sukot Bayramı dolayısıyla Eski Şehir bölgesindeki Kaytun Camisi’nin duvarına çadır kurduğunu söyledi.
Sabah saatlerinde Kaytun Camisi’nin yakınındaki çöp tenekesinde yırtılmış ve parçalanmış Kur’an-ı Kerim’ler bulduklarını aktaran Caberi, bir Mushaf’ın ise yakıldığını belirtti.
Caberi, şu ana kadar tahrip edilmiş 7 adet Kur’an-ı Kerim bulduklarını ancak Yahudi yerleşimcilerin daha fazla Mushaf’a zarar vermiş olabileceğini ifade etti.
İsrail makamları ise henüz konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı.
Batı Şeria’da artan yerleşimci şiddeti
Birleşmiş Milletlerin aldığı kararlar uyarınca, işgal altındaki Filistin topraklarında İsrail tarafından ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351413/fanatik-yahudilerden-skandal-hareket-kuran-i-kerimleri-parcalayarak-cope-attilar

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351413/fanatik-yahudilerden-skandal-hareket-kuran-i-kerimleri-parcalayarak-cope-attilar

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top