Yunanistan’dan Avrupa'ya küstah Türkiye mesajı: Silah satmayın

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye ile Yunanistan arasında son dönemde gerginlik karşılıklı açıklamalarla tırmanırken, iki ülke arasında olası savaş senaryolarının tartışıldığı bir dönemde Yunanistan muhalefet partisi PASOK lideri Türkiye’yi kızdıracak açıklamalarda bulundu.
PASOK Başkanı Nikos Androulakis, ülkede yayın yapan MEGA televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Türkiye ile yaşanan krize değindi. Androulakis, “Türkiye meselesini iki farklı durumdan okuyabiliriz. Birincisi Türkiye’nin iç durumu ile alakalı. Erdoğan, uzun yıllardır uğraşları sonucu kendine bir rejim yarattı. Ancak şu anda seçimler risk altında. Erdoğan’ın tehlikede olması ise hem halkı hem de komşu ülkeler için oldukça tehlikelidir” dedi.
” AVRUPA TÜRKİYE’YE SİLAH SATMAYI BIRAKMALI”
Yunanistan’ın ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12351420/yunanistandan-avrupaya-kustah-turkiye-mesaji-silah-satmayin

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12351420/yunanistandan-avrupaya-kustah-turkiye-mesaji-silah-satmayin

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top