Fransa'da cesetli bavulu fırın kapısında bırakıp kruvasan aldı

Dikkat! bu haber “Cumhuriyet” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Fransa’nın başkenti Paris’te, 12 yaşındaki Lola adlı genç kız, okuldan eve dönmediği için ailesi tarafından kayıp olarak bildirildi. Fransız polisi, terk edilmiş bir bavul içerisinde Lola’nın cesedine ulaştı. 

Polis, Lola’yı bavul içinde, boğazı kesilmiş ve yüzü selo bant ile bantlanmış halde bulunduğunu söyledi.

Lola’nın cesedi, evsiz bir adam tarafından şüpheli olarak gözaltına alınan kadının kaybolduğu yerden birkaç sokak ötede bulundu. 

24 yaşındaki şüpheli kadın, tanık ifadesi ile gözaltına alındı.

Tanık, Fransız kanalı BFMTV’ye verdiği demeçte, “Bavulu taşımakta zorlanıyordu. Zayıf olduğu için ağır bavulu taşımakta zorlandığını düşündük ama bavulun içinde ceset olduğunu düşünmedik. Saat 17.00’dı. O bavulla ortalıkta dolaşıyordu. Hatta bavulu girdiği fırının kapısında bıraktı ve hiçbir şey olmamış gibi kruvasan alıp çıktı” dedi.

Paris kenti mobese kayıtları, tanığın verdiği demeci doğruladı. 

İlk raporlara göre, ölüm sebebi boğulma olan Lola’nın cansız bedeni, kendi evinden birkaç sokak ileride bulundu.

Kaynak :
https://www.cumhuriyet.com.tr/dunya/fransada-cesetli-bavulu-firin-kapisinda-birakip-kruvasan-aldi-1992925

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top