Hollanda’da camiler baskı altında! Hedef gösteriliyorlar…

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Hollanda’da bulunan camilerin yönetimlerine LGBT’li ‘bireyler’in güvenliği ve bu kişilere yönelik saldırıların kınanmasına ilikişin bildiri gönderildi. 

“NEDEN MÜSLÜMANLAR SORUMLU TUTULUYOR”

Amsterdan Belediyesi’nden şehirdeki tüm camilere hitaben gönderilen mektupta, LGBT’lilere destek açıklamalarının yer aldığı bildiriye imza atmaları için cami yöneticileri, 17 Ekim’de saat 18.00’de Belediye Başkanı Femke Halsema’yla yapılacak toplantıya davet edildi.

Amsterdam Denk Partisi Belediye Meclis Üyesi Sheher Khan, Twitter’dan mektubu paylaşarak, Başkan Halsema’ya “Neden Müslümanlar LGBT şiddetinden sorumlu tutuluyor?” sorusunu yöneltti.

Mektubun cami yöneticilerini hayal kırıklığına uğrattığını belirten Khan, durumun belediye meclisinde görüşülmesini isteyeceklerini kaydetti.

“TÜM AYRIMCI HAREKETLERE KARŞIYIZ”

Paylaşımında Halsema’nın camilere imzalattırmak istediği bildiri taslağına da yer veren Khan,  “LGBT’lilere saldıranların ……

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/hollandada-camiler-baski-altinda-hedef-gosteriliyorlar-haber-421465

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/hollandada-camiler-baski-altinda-hedef-gosteriliyorlar-haber-421465

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top