İlyas Topsakal ve Erol Mütercimler’den tv100’de çarpıcı açıklamalar! “Rusya-Ukrayna savaşı farklı bir evreye geçecek!”

Dikkat! bu haber “tv100 Haber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Türkiye ve dünya gündemindeki önemli başlıklar tv100 ekranlarında yayınlanan Çözüm’de masaya yatırılıyor. Dr. Erol Mütercimler ve Prof. Dr. İlyas Topsakal’ın farklı yorumlarıyla gündemi analiz edeceği Çözüm’de Prof. Dr. İlyas Topsakal ve Dr. Erol Mütercimler Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu.

Topsakal ve Mütercimler, savaştaki son durumu değerlendirdi.

Rusya-Ukrayna savaşı farklı bir evreye geçecek!

Topsakal, Rusya’nın savaşta farklı bir evreye geçtiğini söyledi. Topsakal, savaşın eskisi gibi olmayacağını belirterek, “Ruslar, alan savunmasına geçecekler. Ruslara birisi bir laf dediği zaman üç kez karşılığını verecekler öldürerek” dedi.

Erol Mütercimler ise Topsakal’ın sözlerine ek olarak savaşın şiddetinin artacağını belirtti.

Kaynak :
https://www.tv100.com/ilyas-topsakal-ve-erol-mutercimlerden-tv100de-carpici-aciklamalar-rusya-ukrayna-savasi-farkli-bir-evreye-gececek-haber-632740

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top