İngiltere tonlarca ithal etmeye başladı!

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İngiltere, artan enerji ihtiyacını karşılamak için orman ürünleri ithal ediyor. Kanada’dan ithal edilen tonlarca ormanlık ürün, santrallerde yakılarak elektrik üretiminde kullanılacak. Söz konusu karara tepki gösteren vatandaşlar, çözümün ormanlarda değil de farklı arayışlarda bulunmasını istiyor.
Kanada, İngiltere’ye elektrik ihtiyacının karşılanması için santrallerde kullanılmak üzere orman ürünleri gönderiyor.
Kanada resmi yayın kuruluşu CBC’te yayınlanan bir programa göre, British Columbia eyaletindeki ormanlardan kesilen ağaçlar ve orman ürünleri, pelet haline getirilerek İngiltere’ye ihraç ediliyor.
Bakir ormanlardan kesilen ağaçlar, kütükler ve çalı çırpı türündeki ağaç ürünleri, pelet tesislerinde sıkıştırılarak topaklar haline getiriliyor.
Bu şekilde hazırlanan ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12346107/ingiltere-tonlarca-ithal-etmeye-basladi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12346107/ingiltere-tonlarca-ithal-etmeye-basladi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top