Instagram Boomerang Moduna Özel Güncelleştirme Geldi

En popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, Boomerang modu için düzenleme ve efektler bulunduran 3 yeni modu kullanıma sundu. 

Daha önce Instagram üzerinde ters mühendislik uygulayarak birçok özelliği gelmeden keşfeden Jane Manchun Wong, Boomerang için yeni özelliklerin geleceğini bir süre önce duyurmuştu. Instagram üzerinde yaptığı araştırmalara göre 6 farklı yeni mod geleceğini ve bunların üçer üçer sunulacağını söyleyen Wong, tahminlerinde yine haklı çıktı.

SlowMo, Echo ve Duo isimli üç yeni özellik, Boomerang modu için kullanıma sunuldu. 

Yeni eklenen üç moddan ilki olan SlowMo, çektiğiniz Boomerang’ın ağır çekimde oynamasını sağlıyor. Echo isimli mod ise videoya blur efekti benzeri bir görünüm sunuyor. Duo ise video hızını arttıran ve grafik bozukluğu gibi gösteren bir efekt ekliyor. 

Yeni güncelleme ile birlikte videoları Instagram uygulaması üzerinde düzenleme özelliği de ekleniyor. Bu sayede göndereceğiniz Boomerang videolarının nerede başlayıp bitebileceğini seçebiliyorsunuz. Bu sayede çektiğiniz video fazla uzunsa, baştan çekmek yerine üzerinde düzenleme yapma imkanına sahip olacaksınız.

Yeni gelen Boomerang özelliklerini Instagram üzerinde kullanmak için, uygulamanızı son sürüme güncellemeyi unutmayın. 

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bodrum escort
Back To Top