İrlanda'da trajik kaza! Akaryakıt istasyonundaki patlamada can kaybı 10'a yükseldi

Dikkat! bu haber “SuperHaber” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

İrlanda’nın kuzeybatısında yer alan Donegal kentindeki “Applegreen” şirketine ait akaryakıt istasyonunda meydana gelen patlamada can kaybı artıyor. İrlanda Polisi tarafından yapılan açıklamada, hayatını kaybedenlerin sayısının 10’a yükseldiği, yaralı 8 kişinin hastanede tedavi altında olduğu bildirildi. Polis Müfettişi David Kelly olaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Olayla ilgili soruşturma başlatıldı ve araştırılıyor. Şu ana kadar edindiğimiz bilgiler trajik bir kazaya işaret ediyor” dedi.

İRLANDA BAŞBAKANI KARANLIK GÜN OLARAK NİTELENDİRDİ

Applegreen şirketinden yapılan açıklamada ise, “Dualarımız hayatını kaybedenlerin aileleri, yakınları, yaralananlar ve tüm Creeslough halkıyla birlikte” denilmiş, İrlanda Başbakanı Micheal Martin de olayı İrlanda için “karanlık gün” olarak nitelendirerek ölenlerin ailelerine, yakınlarına ve tüm Creeslough halkına taziyelerini iletmişti.

İHA

Devamını okumak için: https://www.superhaber.tv/irlandada-trajik-kaza-akaryakit-istasyonundaki-patlamada-can-kaybi-10a-yukseldi-haber-420346

Kaynak :
https://www.superhaber.tv/irlandada-trajik-kaza-akaryakit-istasyonundaki-patlamada-can-kaybi-10a-yukseldi-haber-420346

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top