İşgalci göç

Dikkat! bu haber “Milli Gazete” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

Dünya üzerinde cereyan eden bütün krizleri fırsata çeviren Siyonist İsrail rejimi, büyük bir insani drama yol açan Rusya- Ukrayna Savaşı’ndan dâhi, kirli ideolojilerine pay çıkarmayı başardı. Son bir yılda Rusya’dan 26 bin, Ukrayna’dan ise 14 bin Yahudi, İsrail’in işgali altındaki Filistin topraklarına göç ederken, İsrail’e Yahudi göçünün son 20 yılın en yüksek rakamına ulaştığı öğrenildi. İsrail’in korsan Başbakanlık Ofisi’nden konuya ilişkin yapılan “Rusya ve Ukrayna’da yaşanan son gelişmeler ışığında İsrail’e büyük bir göç dalgasını kabul etmeye hazırlanıyoruz” açıklamalarıyla göçün daha da genişleyerek devam edeceğine işaret edildi. Filistin topraklarını kendi topraklarıymış gibi arsızca gasbeden Siyonist rejimin Yahudi göçü altında sürdürdüğü işgal silsilesi, Filistinlilere ait toprakların gasbedilmesi ve binlerce Filistinlinin evlerinin yıkılarak buralara Yahudi işgalcilerin yerleştirilmesi anlamına geliyor. Bu ahlaksız göç serüveni; ……

Devamını okumak için: https://www.milligazete.com.tr/haber/12350833/isgalci-goc

Kaynak :
https://www.milligazete.com.tr/haber/12350833/isgalci-goc

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top