Kanadalı Müslümanlardan ülkenin en büyük hastane projesi için bağış kampanyası

Dikkat! bu haber “Diriliş Postası” ajansından çekilerek otomatik olarak bilgiaktif.com adresinde yayına alınmıştır. Haberin ilk yayınladığı gibi içeriği editörlerimiz tarafından bir değişiklik yapılmadan yayınlanmıştır. Haber ile ilgili bir hukuksal durum söz konusu ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.
BilgiAktif gazete veya bir ajans değildir!

ISNA Kanada CEO’su Fouzan Khan, hastane projesinin sahibi Trillium Sağlık Ortakları Vakfı ile vardıkları anlaşma gereği, 10 yıl içinde toplam 5 milyon Kanada doları bağışta bulunacaklarını, bunun karşılığında Hz. Muhammed’in (s.a.v) isminin ve bir hadisinin, hastane ana binasının dış duvarına asılacağını söyledi.
Kanada’da her yıl ekim ayının İslam Medeniyeti Ayı olarak kutlandığını belirten Khan, etkinlik için Hz. Muhammed’in (s.a.v) doğduğu rebiülevvel ayını beklediklerini belirtti.
Khan, bağışın ilk kısmı olan 250 bin Kanada doları için geçen hafta çevrim içi kampanyayı başlattıklarını, yaklaşık 20 bin Kanada doları toplandığını kaydetti.
“PEYGAMBERİMİZİ, KENDİ PROJELERİMİZİN DIŞINDA DA ANLATMALIYIZ”
Hastanenin ……

Devamını okumak için: https://www.dirilispostasi.com/haber/12387713/kanadali-muslumanlardan-ulkenin-en-buyuk-hastane-projesi-icin-bagis-kampanyasi

Kaynak :
https://www.dirilispostasi.com/haber/12387713/kanadali-muslumanlardan-ulkenin-en-buyuk-hastane-projesi-icin-bagis-kampanyasi

İTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu, kahveyi çok seven biriyim. Gündemi takip ederek sizleri en doğru bilgiye kaynaklarıyla ulaştırıyorum. Bilgiaktif kurucu ve editörüyüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top